K plus Q STAVEBNÍ s.r.o.

Přímá 1333/8, 736 01 Havířov - Podlesí, tel.: 596 420 056, fax: 777 618 170


  • Stavební firma - Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná...
  • Rekonstrukce rodinných domů
  • Novostavby rodinných domů
Novostavby Rekonstrukce Komerční objekty Drobné stavby Reference

Stavby a rekonstrukce - K plus Q STAVEBNÍ s.r.o. - Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná...

Česká stavební firma K plus Q STAVEBNÍ, s.r.o. byla založena v roce 1998 a specializuje se na novostavby rodinných domů a rekonstrukce domů i komerčních objektů. Kromě toho nabízíme ve spolupráci s osvědčenými partnery i související služby – geodetické práce, technický dozor, projekční a inženýrská činnost aj. Sídlo naší stavební firmy se nachází v Havířově, zakázky však realizujeme po celé Severní Moravě ( Ostrava, Frýdek Místek, Karviná, Havířov). Kontaktujte nás!

Novostavby, rekonstrukce a opravy

V sekci Fotogalerie uvidíte novostavby i rekonstrukce různých objektů, které jsme realizovali v posledních 20 letech – rodinné domy, byty, bytové domy, komerční objekty, nebytové objekty, oplocení a jiné drobné stavby. Zaměstnáváme zkušené a spolehlivé řemeslníky, poradíme vám s výběrem materiálů, dodržujeme dohodnuté termíny a jednáme férově a otevřeně.

Podívejte se na jednoduchý přehled služeb naší stavební firmy:

  • Novostavby rodinných domů. Rodinné domy na klíč od projektu až po předání stavby včetně všech dokumentů pro úspěšnou kolaudaci. Možnost vyhotovení pouze části stavby (hrubá stavba či základová deska). Dokončení rozestavěné stavby aj.
  • Rekonstrukce a stavební úpravy. Rekonstrukce bytových jader, rodinných domů, zateplení a opravy fasád, realizace různých přístaveb a nadstaveb, opravy či výměna střechy, rekonstrukce kanceláří a mnohé další.
  • Stavby menších objektů. Kompletní oplocení objektů, altány, garáže, vjezdové brány, parkoviště, chodníky, zámková dlažba, terasy, terénní úpravy v okolí domu, další drobné stavební práce dle představ klienta.

Kontaktujte nás, obratem Vaši poptávku naceníme. Každou zakázku řešíme osobním přístupem ke klientovi. Nahlédněte do našich referencí. A těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci!

Novinky

Již přes 20 let na českém trhu!!!

Kontakt

K plus Q STAVEBNÍ, společnost s ručením omezeným 

Těšínská 1100/50a, Havířov – Bludovice, 736 01


mobil: 777 618 170

e-mail: kplusq@seznam.cz

Kontaktní osoba: Ing. Milan Kubica


IČO: 25397460
DIČ: CZ25397460

Firma je zapsána v obchodním rejstříku u KOS v Ostravě, oddíl C, vložka č.18152, ze dne 4.5.1998  
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies